Саботаж

Дуже часто буває так, що проблема, яка не дає нам жити довгий час, починає обростати вторинними вигодами. Проте зізнатися собі в цьому ми не хочемо. Але ж ми не можемо так відверто робити собі погано!
Що робити і не робити під час саботажу: які механізми пасивності ми використовуємо?

 

 

 

автор: Тетяна Ларіна
психолог, гіпнолог, фізіогноміст

31 жовтня 2020

Читайте також

Дивитися відео
Як змінити стосунки до негативної ситуації

Як змінити стосунки до негативної ситуації

Найпоширеніша реакція на негативну ситуацію яка? Правильно, негативно! Ви злитесь, обурюєтеся, можливо лякаєтеся або дратуєтесь. Що при цьому відбувається? Ви підживлюєте цю ситуацію своєю енергією, допомагаючи їй розвиватися і посилюватися.

Читати статтю
Самооцінка та її вплив на наше життя

Самооцінка та її вплив на наше життя

Давайте разберёмся, что такое самооценка. Это оценивание человеком самого себя. Для этого необходим, по сути, только объект оценивания – что именно, какое своё качество мы оцениваем и эталон, собственно, с которым мы сравниваем. Результатом сравнивания своих достоинств с эталонными и есть формирование самооценки.

Читати статтю
Кохання чи залежність?

Кохання чи залежність?

“Мені без тебе нічого не треба”. “Ти найбільша радість у моєму житті”. Або ще чогось серйознішого: “Я жити без тебе не можу”. Коли одна людина стає іншим сенсом життя – це здорові відносини. Якщо партнери дійсно люблять один одного, вони відносно незалежні, відкриті і щасливі. Дотримується баланс “брати-давати”. У залежних відносинах лише 2 постулати – […]