Про мене

Тетяна Ларіна - досвідчений гіпнолог, психолог та фізіогноміст. Практикуючий бізнесмен. Особливе місце у її діяльності займає психологія ведення бізнесу та сімейна психологія. Досвід роботи тренером із 2002 року. Як експерт брала участь у телепрограмах на Першому каналі, ІНТЕР - каналі, СТБ, ICTV, 1+1, Новому каналі та ін. Професійний психолог Тетяна Ларіна сама часто виступає на конференціях і телепередачах. Дає інтерв'ю газетам та журналам. Серед її клієнтів перші особи найбільших компаній та лідери політичних партій України.

Завантажити резюме

2003
З 2003 - КЕРІВНИК ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ
650
МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ
5
МІНІМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ
27
КРАЇН - ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ МОЇХ ПРОГРАМ
25
КОРПОРАТИВНИХ ТРЕНІНГІВ НА РІК
18
УНІКАЛЬЛИНИХ АВТОРСЬКИХ ПРОГРАМ
65
ПЕРЕДАЧ ЗНЯТО З МОЄЮ УЧАСТЬЮ НА РІК
12
ТЕЛЕКАНАЛІВ З ПЕРЕДАЧАМИ З МОЄЮ УЧАСТЬЮ
2002
З 2002 - ДОСВІД ВИСОКОЯКІСНОГО ВИКЛАДАННЯ

Корпоративні клієнти

25
КОРПОРАТИВНИХ ПРОЕКТІВ
та індивідуальних
навчальних програм на рік
950
ЛЮДЕЙ НА РІК
проходять сертифікаційні курси та
унікальні авторські тренінги
50 %
КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ
стають нашими
постійними клієнтами
Тренінговий центр Тетяни Ларіної

Тренинги

Особливе місце у моїй діяльності займають тренінги НЛП, Еріксоновський гіпноз, мімічна фізіогноміка, ділова комунікація. Веду консультування у сферах особистісного зростання, бізнесу, мотивації та сімейної психології. 20 років успішної роботи у сфері короткострокової освіти із довгостроковим результатом.
Надаю освітні послуги не лише для фахівців у психології, а й для тих, хто хоче підвищити рівень своїх знань, покращити комунікацію, краще зрозуміти та розвинути себе та у короткі терміни приходити до наміченого результату.