Курси

Якщо ви хочете отримати знання та навички, необхідні для особистісного зростання та досягнення успіху в короткий термін, звертайтеся. Для людей, які бажають досягти успіху в бізнесі, творчості чи особистому житті, пропоную різноманітні тренінгові програми навчання НЛП на курсах у Києві та онлайн.

 

Курс НЛП Практик Першим ступенем у вивченні нейролінгвістичного програмування (НЛП) є цей курс. Він дає базові знання та навички, необхідні для спілкування з оточуючими людьми – з метою досягнення успіху у різних сферах діяльності та особистого життя. Заняття за програмою «НЛП Практик» призначені для людей, які бажають розвиватися, навчитися керувати фізичним та емоційним станом та досягати запланованих результатів.

Курс НЛП Майстер – це моделювання фішок успішних людей. Мета – Вивчення та Розвиток ефективного та успішного моделювання системних процесів.

Курс НЛП Тренер істотно відрізняється від курсу НЛП Практик і НЛП Майстер. Це завершальний ступінь офіційного навчання НЛП, який передбачає оволодіння професіоналізмом найвищого рівня НЛП під час виступу на публіці та групових тренінгів.

Еріксоновський гіпноз передбачає м’який вплив на психіку, за допомогою особливих лінгвістичних прийомів, без занурення людини в сон. Призначений насамперед для психологів, психіатрів та психотерапевтів. Вони затребувані рекламниками, бізнесменами, політтехнологами, адвокатами, працівниками телебачення та людьми, які бажають освоїти техніки м’якого гіпнотичного впливу, щоб використовувати їх для особистісного та професійного зростання.

Курс Визначення брехні Розвиває навичку визначення правди без використання поліграфа. Цей авторський тренінг заснований на сучасних дослідженнях у галузі практичної психології та НЛП. Навчання методам читання людини за емоціями, рухами та жестами.

НЛП Практик

НЛП Практик

Початок: 22 червня 2024

Розклад курсу:

Курс передбачає навчання за 10 днів

100 годин тренінгу

Курс складається з 5 сегментів, кожен сегмент – 2 дні

Навчання відбувається у суботу та неділю з 10:00 до 18:00

Перерва між сегментами 3-4 тижні

Повторне проходження курсу протягом року БЕЗКОШТОВНЕ

23750грн.
Реєстрація

Зверніть увагу

Коли ви сплачуєте за весь курс заздалегідь, або сплачуєте за декількох учасників ви отримаєте відповідну знижку. При онлайн розрахунках знижки нараховуються автоматично. Детальніше про варіанти оплати та можливі знижки читайте
на сторінці за цим посиланням.