Талант має кожен!?
Як знайти своє покликання?
Існують прості рекомендації, які багато в чому ґрунтуються на розумінні самого себе.
Важливу роль відіграє впевненість у собі та переконаність у наявності талантів.
Проаналізуйте свій внутрішній світ, справжні бажання та потреби.
Найщиріший період життя людини – дитинство. Те, що викликало інтерес у дитинстві, найімовірніше, і є підказкою до питання «як знайти свій талант?».
Підказка близьких. Просто спитайте думку рідних людей. Адже вони можуть звернути увагу на такі речі, про які ми навіть не замислюємось.
За великим рахунком, рекомендації можна звести до двох основних принципів. По-перше, краще зрозуміти себе. По-друге, більше дізнатися про можливості навколишнього світу.
Світ не стоїть на місці і в ньому стільки можливостей для зростання та розвитку!
автор: Тетяна Ларіна
психолог, гіпнолог, фізіогноміст
19 жовтня 2020
Читайте також

Саботаж
Дуже часто буває так, що проблема, яка не дає нам жити довгий час, починає обростати вторинними вигодами. Проте зізнатися собі в цьому ми не хочемо. Але ж ми не можемо так відверто робити собі погано! Що робити і не робити під час саботажу: які механізми пасивності ми використовуємо?

Кохання чи залежність?
“Мені без тебе нічого не треба”. “Ти найбільша радість у моєму житті”. Або ще чогось серйознішого: “Я жити без тебе не можу”. Коли одна людина стає іншим сенсом життя – це здорові відносини. Якщо партнери дійсно люблять один одного, вони відносно незалежні, відкриті і щасливі. Дотримується баланс “брати-давати”. У залежних відносинах лише 2 постулати – […]

Самооцінка та її вплив на наше життя
Давайте разберёмся, что такое самооценка. Это оценивание человеком самого себя. Для этого необходим, по сути, только объект оценивания – что именно, какое своё качество мы оцениваем и эталон, собственно, с которым мы сравниваем. Результатом сравнивания своих достоинств с эталонными и есть формирование самооценки.